головна » статті

наші діти. Про дорожню безпеку

05.10.2015

У Новопетрівській школі  пройшов Тиждень знань  з основ безпеки життєдіяльності.

Протягом  тижня було проведено  виховні години, години спілкування, усні журнали та виставка малюнків на теми “Увага! Діти на дорозі!”, “Безпечна дорога”.

Учні  4 класу  на чолі з класним керівником З.В.Мурашкіною  та керівником лялькового театру В.П.Корчигою  підготували  відкритий виховний захід “ У країні дорожніх знаків”.  На нього запросили учнів 1-4 класів, дирекцію школи та капітана служби цивільного захисту С.П.Дроздова. Свято вийшло дуже цікавим та результативним. Дорожні знаки завітали в гості та навчили  учнів розрізняти їх та  правильно реагувати на різні ситуації на дорогах відпо-відно до дорожніх знаків різних груп. Інспектор ДАІ врятував хлопчину-розбишаку від аварії та пояснив основні правила поведінки пішоходів для уникнення неприємних наслідків на дорозі або біля неї. А герої казки Чарівна Фея та Антошка, граючись з дітьми, допомогли їм закріпити правила безпеки на дорозі.

Підсумком виховного заходу стали виступи директора школи Т.Р.Ковбаси  та провідного спеціаліста відділу ДНКМРУГУ ДСНС України в Запорізькій області С.П.Дроздова.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама