головна » статті

НАШІ ШЕФИ. Діти готові до надзвичайних ситуацій

26.11.2015

З метою запобігання загибелі та травмування дітей під час надзвичайних ситуацій, а також про-філактики їх виникнення з вини дітей працівниками Держслужби з надзвичайних ситуацій щорічно проводиться ряд виховних заходів з учнівською молоддю.

Артем Кривунь, провідний фахівець відділу ЦЗ БМРУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області

 

Подібна практика включає в себе проведення відкритих уроків чи масових зборів, де дітей ознайомлюють із правилами безпеки в будь-якій сфері життєдіяльності; проведення різноманітних естафет та театралізованих постанов на протипожежну тематику; демонстрація пожежно-рятувальної техніки та оснащення.

Так, 18 листопада бердянські рятувальники завітали до вихованців дитячого садка “Калинка” та навчили дітей діяти зібрано та рішуче, щоб не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.

Вогнеборці розповіли, яких заходів пожежної безпеки слід неухильно дотримуватись, як запобігти виникненню пожеж та що стає найпоширенішими причинами їх виникнення. Також дітям пояснили, як треба діяти у разі виникнення пожежі, а також нагадали про правила поведінки в інших надзвичайних ситуаціях.

Рятувальники продемонстрували дітлахам пожежно-рятувальну техніку, обладнання та спорядження і розповіли про свою роботу.

“Такі заходи є корисними для кожної дитини, адже не відомо, яка надзвичайна ситуація може трапитись в житті. Треба знати, як діяти при будь-яких обставинах змалку”, — зазначив заступник начальника 12-ДПРЧ
м. Бердянська Олег Вікторович Смоляний.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама