головна » статті

наші в столиці. Одні з кращих із поміж 578-ми

05.11.2015

З 20 по 22 жовтня в Київському Палаці дітей та юнацтва проходив сьомий Міжнародний форум “Інноватика в сучасній освіті” та міжнародної виставки закордонних навчальних закладів “WorldEdu”.  Проект організовано за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, компанії “Виставковий світ”.

Людмила Костенко, завідувач підготовчого відділення БДПУ, учасниця форуму

 

На найбільшому в Україні професійному форумі освітніх, наукових та науково-технічних інновацій були представлені інноваційні досягнення, ідеї і проекти, педагогічні технології, новітні методики та освітні послуги національних та закордонних навчальних закладів, наукових установ, центрів, компаній, що працюють на терені освіти.

Загалом у виставці цього року учасниками стали 578 національних вищих, профе-сійно-технічних, загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, закладів післядипломної освіти, наукових установ, підприємств, що презентують технічне обладнання та освітні програми з 24 регіонів України, а також навчальні заклади та освітні агенції Канади, США, Сполученого Королівства Великої Британії, Республіки Польща, Ізраїлю, Французької Республіки та інших країн.

Бердянський державний педагогічний університет  став переможцем та отримав Почесну нагороду  у Національному виставковому конкурсі “Видатні науково-практичні досягнення в освіті” в номінації “Електронний освітній ресурс” за електронний підручник  “Методика навчання математики в початковій школі: теорія і практика” (автори –  доктор педагогічних наук, професор Людмила Коваль та доктор педагогічних наук, професор Світлана Скворцова). Нагороду отримувала ректор БДПУ, професор Вікторія Зарва.

У номінації “Психологічна допомога постраждалим в АТО та їх сім’ям” університет виборов медаль лауреата
І ступеня. Представлену роботу виконали викладачі кафедри психології Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв (завідувач  кандидат психологічних наук, доцент Олена Горецька).

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама