головна » статті

Небайдужість. Студенти БДПУ отримали планшети за затримання злочинця

23.09.2013

Нещодавно начальник ГУМВС України в Запорізькій області, генерал-майор міліції Володимир Серба започаткував новий конкурс “Словом і ділом” — для тих простих громадян, не правоохоронців, хто своїми вчинками допомагає розкрити або попередити злочин. Перші нагороди лауреатам було вручено 17 вересня.

 

Символічно, що одними з нагороджених у день народження нашого міста стали троє молодих бердянців, студентів БДПУ: Валерій Плут, Микита Савченко та Дмитро Вязмітінов.

Увечері 5 вересня хлопці сиділи на лавочці біля під’їзду в мікрорайоні “Скловолокно”, почули жіночий галас, а потім повз них пробіг якийсь чоло-в’яга з жіночою сумочкою в руках. Хлопці, не вагаючись, наздогнали грабіжника. Під час гонитви злочинець встиг викинути сумку, але вони змусили його показати, де він це зробив. Потім привели його до жертви та дочекалися правоохоронців.

З’ясувалося, що того вечора молода жінка із трирічною дитиною виходила з супермаркету, нахилилась поправити одяг дитинці. Тим часом невідомий її штовхнув, вихопив сумочку та почав тікати, а жінка почала кликати на допомогу.

Затриманим виявився 35-річний раніше неодноразово засуджений за скоєння корисливих злочинів мешканець Токмака.

Хлопцям особисто вручив подарунки (планшети) генерал-майор Володимир Серба. Також на ім’я ректора БДПУ Вікторії Зарви було направлено лист-подяку за хоробрих студентів.

Артем Биков, за матеріалами прес-служби ГУМВС України в Запорізькій області

 

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама