головна » статті

Неначе квітка, біла й ніжна, з душею янгола, безгрішна...

18.04.2019

17 квітня 2019 року  літературна студія «Перший поверх» вітає редактора однойменного альманаху з ювілеєм – 60-річчям! Черепеніна Ірина Володимирівна – не просто ідейний натхненник видання, а прискіпливий учитель, який завжди прагне до вдосконалення.

За п’ять років існування студії і сам альманах, і члени студії на чолі з редактором пройшли довгий і нелегкий етап еволюції. Але зараз не про це, а про неї – Ірину Володимирівну, яка присвятила себе не просто вчительській професії.

Вона вражає своєю ви-ключною етичною чистотою і геніальним знанням нашої мови, своєю відданістю улюбленій справі. Тому в неї багато послідовників.

Видання альманаху «Перший поверх» стало візитівкою Ірини Володимирівни у видавничій справі. І за що б вона не взялася, завжди матиме достойний результат.

За фахом І.В. Черепеніна – учитель української мови та літератури, але за покликанням – поет, хоча сама так не вважає. Та це не завадило їй стати дипломантом міжнародного конкурсу «В стенах серебряного века» (2016 р.), що проходив у Василівці Запорізької області. Ще можна додати, що Ірину Володими-рівну щороку відзначають у конкурсі «Зірка Різдва», що традиційно проходить у Запоріжжі.

На засіданнях творчої студії  І.В. Черепеніна допомагає оволодівати навичками віршування, знайомить з поняттями, які допомагають вдосконалювати техніку вірша. А щоб це було зрозуміло широкому загалу, в альманасі «Перший поверх» ми створили рубрику «Ми навчаємось», тому всі бажаючі можуть спробувати себе у такій цікавій справі, як віршування.

Поезія самої Ірини Володимирівни поєднала у собі і страждання людської душі, що шукає сили та віри на майбуття, і любов, сповнена добра і світла, яка здатна за будь-яких обставин долати перешкоди і залишатись собою, і буревій взаємин, що розкриває її найпотаємніші бажання…

До ювілею Ірини Володимирівни було видано збірочку віршів, живих, яскравих, відчайдушних, які чекають на свого читача.

Хочеться додати тільки одне: сила Ірини Черепеніної – в її слові, звучному, мело-дійному, теплому і довірливому, як, утім, і сама вона.

Ельвіра Шамшина, керівник студії «Перший поверх» 

"Польова стежина" 15 ноя 2019 в 21:49 # Ответить
Лірика Ірини настільки світла... Їй віриш, нею чистиш душу... Це найвищий катарсис!!! Щиро дякую!!! ,
"Польова стежина" 15 ноя 2019 в 21:47 # Ответить
Лірика Ірини настільки світла... Їй віриш, нею чистиш душу... Це найвищий катарсис!!! Щиро дякую!!! ,

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама