головна » статті

Нептун-2019. «Незвичайний візит»

11.07.2019

У неділю ввечері, 7 липня, Приморська площа у Бердянську «гула», як вулик. Одразу дві анонсовані події – зустріч Нептуна-2019 і концерт золотого голосу країни народної артистки і Героя України Ніни Матвієнко зібрали чимало глядачів. 

Свято Нептуна у морському Бердянську завжди було улюбленим літнім дійством. Зустрічають володаря морів тут зазвичай у першу неділю липня.

Саме на цей день припадають два державних професійних свята – день Військово-Морських Сил ЗСУ і День працівників морського та річкового флоту України. До того ж, у місті наразі розташована база ВМС України, а у Бердянському порту працюють чимало жителів міста.

Певно, несподіванкою стала для бердянців і гостей міста поява повелителя морів не на човні, катері або хоча б дошці для серфінгу. Нептун прибув на автомобілі!

Свято вийшло щирим, веселим і дотепним, а оригінальні театралізовані мініатюри, яскраві виступи творчих колективів міста і не менш яскраві костюми учасників нікого не лишили байдужим: ні містян, ні гостей Бердянська.

Юлія ТИСЛЕНКО

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама