головна » статті

Новенький «Еталон» – Червонопільській школі

12.12.2019

6 грудня до Червонопільської школи прибув шкільний автобус.

Відтепер діти із Бердянського, Деревецького та околиць Червоного Поля будуть їздити до школи на новенькому «Еталоні».

Таким чином втілено в життя рішення сесії Осипенківської сільської ради про закупівлю нового шкільного автобуса, що було ухвалено ще 19 червня.

На це громада витратила 1 млн 785 тис. грн залишків коштів освітньої субвенції 2018 року.

Раніше автобус у розпорядженні школи був, він і зараз функціонує, але не відповідає вимогам з експлуатації та техніки безпеки. Окрім того, він працює на бензині, тож робить велику витрату палива і недешево обходиться громаді.

За повідомленням начальника відділу освіти виконкому Осипенківської сільради Лариси Яковенко, автобус – новий, придбаний через систему Прозоро. Починаючи липнем і закінчуючи груднем 2019 року, Червонопільська школа повністю пройшла процедуру закупівлі.

– Відповідно до нових Правил перевезення дітей ми придбали автобус саме такий, який потрібно для підвозу дітей шкільного віку, – розповіла Лариса Миколаївна. – У п’ятницю, 6 грудня, автобус прибув до школи. Але поки що оформлюються документи, необхідно пройти реєстрацію у МРЕО тощо. До того часу, коли повністю буде узаконений новий «Еталон», для потреб Червонопільської школи працюватиме старий автобус.

За інформацією відділу освіти Осипенківської сільради, водій – є, маршрути закріплені, підвозитися будуть ті ж самі діти. Це дітки із Бердянського, самого Червоного Поля та Деревецького.

Додамо, що старий шкільний автобус, що свого часу був придбаний за рахунок коштів Бердянської районної ради і спонсорів, залишиться у громаді Червонопільського старостинського округу, тобто у  розпорядженні громадян.

Юлія ТИСЛЕНКО

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама