головна » статті

Новий компонент – нові можливості

25.07.2019

На Бердянщині продовжують співпрацю з проектом ПРООН

У вівторок, 16 липня, Бердянський район відвідали локальний координатор Проекту розвитку ООН  «Програма відновлення та розбудови миру» у Донецькій області Євген Бурлака, спеціаліст з розвитку бізнесу Ольга Логвін та спеціаліст з розвитку професійної освіти Проекту Валентина Смаль.

Свій візит до Запорізької області поважні гості розпочали  зустріччю із заступником голови райдержадміністрації Ніною Борщовою та начальником відділу економічного розвитку райдержадміністрації Володимиром Сенченком.

Під час зустрічі гості і господарі обговорили основні напрямки співпраці райдержадміністрації та Проекту.

Координатори повідомили про те, що Програма ООН із відновлення та розбудови миру працюватиме не лише в Донецькій, Луганській областях, а відтепер і у Запорізькій.

Загальний бюджет на 2019-2022 роки складає понад 50 мільйонів доларів США.

Програму підтримують десять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.

Проект має амбітні плани й на території Бердянського району, який відтепер є одним з найперших партнерів Проекту розвитку ООН «Програма відновлення та розбудови миру» на території узбережжя Азовського моря.  

Зокрема, це  розвиток та підтримка малого бізнесу шляхом надання грантових коштів на реалізацію бізнес-планів, створення бізнес-інфраструктури, покращення надання освітніх послуг професійно-технічними закладами, підтримка внутрішньо-переміщених осіб, а також можливості створення нових робочих місць у сфері підприємництва.

Та головне, зазначила під час зустрічі заступник голови райдержадміністрації Ніна Борщова, що Бердянський район має багатий досвід впровадження проектів міжнародно-технічної допомоги, співпраці з Програмою ЄС/ПРООН «МРГ», що дає можливість реалізовувати на території нашого регіону новий компонент Проекту ще більш ефективно.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама