головна » статті

Новини БДПУ. Інтегруючись у новий освітній простір

19.04.2018

3 квітня дружина Президента України Марина Порошенко в Запоріжжі  відкрила Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Досвід та перспективи розвитку інклюзивної освіти в Україні: регіональний аспект», у якій взяли участь майже 500 освітян з усієї країни.

Звертаючись до освітян та науковців, Марина Порошенко відзначила, що сьогодні в державі успішно проводиться реформа освіти, завдяки якій створюється новий освітній простір рівних можливостей для всіх дітей України без винятку. І одним із етапів цієї реформи є створення мережі Інклюзивно-ресурсних центрів.

Учасників науково-практичної конференції також привітав голова облдержадміністрації Костянтин Бриль. У ході конференції відбулася презентація автоматизованої системи підтримки діяльності Інклюзивно-ресурсних центрів. За словами Марини Порошенко, «однією з переваг цієї електронної програми є можливість вести реєстр дітей, які перебувають на обліку ІРЦ, реєстр фахівців та інклюзивних навчальних закладів України. І дуже важливо, що все це об’єднано єдиною електронною програмою «Державна система освіти» (ДСО)».  

Не міг оминути увагою такий представницький захід і наш університет: перший проректор БДПУ, професор Ольга Гуренко, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри прикладної психології та логопедії Олена Ревуцька та доцент кафедри фізики та методики навчання фізики, кандидат фізико-математичних наук Андрій Лазаренко, взявши участь у відкритті Всеукраїнської  науково-практичної конференції, представляли вагомі доробки наших науковців на виставці «Освіта без бар`єрів» щодо запровадження інклюзивної освіти у підготовці педагогів до роботи в закладах освіти з інклюзивним навчанням… Керівників області та Марину Порошенко зацікавили університетські здобутки під час огляду виставкових матеріалів БДПУ. Ольга Гуренко від імені керівництва БДПУ вручила дружині президента буклет та книгу «Історія Бердян-ського державного педагогічного університету в іменах», видані до 85-літнього ювілею БДПУ.

 «Університетське слово»

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама