головна » останні новини

Новини Бердянського району. В закладах освіти та медицини району продовжується оновлення матеріально-технічної бази

26.01.2017
Чимала робота була проведена у минулому році керівництвом райдерж-адміністрації по забезпеченню наповнення районного бюджету. Всі ці зусилля були не марними, адже на кінець 2016 року район вийшов з перевиконанням бюджету на 52,4 %, отримавши майже 8 мільйонів гривень додаткових позапланових надходжень.

Відділ організаційної роботи,  діловодства та контролю

 

Тож, маючи такий фінансовий резерв, голова райдержадміністрації Роман Молодецький виступив із рядом ініціатив щодо його використання. Зокрема, вперше за багато років близько 800 тисяч гривень з районного бюджету було направлено на здійснення стимулюючих виплат вчителям, лікарям, медичному та технічному персоналу бюджетних установ, працівникам культури та КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».

Крім цього, Роман Молодецький став ініціатором оновлення спортивного інвентаря в загальноосвітніх закладах, обладнання в шкільних харчоблоках, а також медичного устаткування в амбулаторіях та ФАПах району.

20 січня голова райдержадміністрації Роман Молодецький у ході робочої поїздки населеними пунктами району особисто відвідав Андрівську та Новотроїцьку амбулаторії ЗПСМ, у яких передав трудовим колективам нове обладнання. Серед іншого, зо-крема, це штативи для крапельниці, ваги для зважування немовлят, ростоміри, сумки екстреної допомоги, небулайзери (інгалятори), глюкометри та інше обладнання для проведення медичних процедур.

До речі, за рахунок районного бюджету були придбані також електрокардіографи, які вже розпочали працювати в КУ «Бердянський районний центр ПМСД» та Новопетрівській амбулаторії ЗПСМ. Ще один апарат най-ближчим часом буде передано до Дмитрівської амбулаторії.

Не менш приємними цього дня були зустрічі Романа Феліксовича в Новотроїцькій та Осипенківській школах, де керівника району зустрічали практично у повному складі учнівські та педагогічні колективи. З дитячою безпосередністю раділи школярі новим волейбольним і баскетбольним м’ячам, наборам шахів та шашок, облаштуванню для гри в теніс та волейбол, а ще спортивній формі для шкільних команд і захисним наколінникам.

Щиро дякували учні голові райдержадміністрації за такі подарунки та взагалі за увагу до сучасних потреб навчальних закладів і підростаючого покоління. У свою чергу Роман Феліксович запевнив школярів та вчителів у подальшій підтримці районною владою закладів освіти району.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама