головна » статті

Новопетрівським «перлинкам» підкорилися і Київ, і Львів

16.05.2019

Учасники і журі фестивалю «Zlata Fest»  у Києві  (голова – прима-балерина Національної опери України, народна артистка України Катерина Кухар) були приємно вражені талантом і щирістю виконання композицій новопетрівського танцювального колективу «Перлина».

На сцені Національного оперного театру, де саме і відбувався конкурс, наші «перлинки» представили сім танцювальних номерів. Усі вони посіли перші місця фестивалю.

Керівник колективу «Перлина» Олена Ковтун розповідає:

– Вільного місця в Національному оперному театрі не було. Таку кількість колективів давно не зустрічали. Конкуренція була дуже запеклою. Я вітаю кожного – дітей, батьків. Це результат нашої спільної праці.

Отже, молодша група посіла два других місця за прем’єру номера «Скажене весілля» та «Поліцейська академія»; середня група – перші місця за два номери «И пускай капает с неба…» та «Прыгай»; старша група заслужено посіла друге місце за номер «Тримай ритм» і перше місце за виступ «Байдужість вбиває»;

Спільний виступ трьох груп «Пісня материнської душі» також отримав перше місце.

Крім того, учасники колективу «Перлина» побували на І Міжнародному фестивалі-конкурсі «Євро-Фест-2019» у Львові. Результат – два других і два третіх місця. Так, новопетрівці представили журі номери «Древо життя» та «Берегиня галактик» (Карина Сосновська, 2 місце), «Ув’язнена» та «Лю… Божевілля» (Ліана Ситник, 2 місце), «Ми в ефірі» (Анна Мудренко і Богдан Вовк, 3 місце), «Мисливець за привидом… Каспер» (Юлія Бубнова і Андрій Євтін, 3 місце).

Підтримали «перлинок» та допомогли фінансово  відвідати два потужних творчих форуми ПСП «Landfort-Азов» Ігор Очканов,  народний депутат України Олександр Пономарьов та голова Осипенківської громади Валентин Смага.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама