головна » статті

Обговорили проблемні питання реконструкції електричних мереж.

01.08.2019

За ініціативою міської влади обговорити всі проблемні питання, що виникають під час реконструкції електромереж у курортних мікрорайонах міста, зібрались представники БРЕМ, підрядних організацій,  що ведуть роботи в Бердянську, – ТОВ «Енергетична компанія «Арго»  та ТОВ «ЄС-Карго» Днепр, комітетів мікрорайонів.

Провів нараду заступник міського голови Григорій Горячов. На початку він наголосив, що питання масштабної реконструкції електричних мереж на контролі міського голови Володимира Чепурного та народного депутата України Олександра Пономарьова, від яких було звернення до керівництва обленерго щодо занепокоєння ситуацією, яка склалася в місті у зв’язку з реконструкцією мереж (тривалі відключення електроенергії, що ведуть до матеріальної і моральної шкоди як мешканців, так і гостей міста), соціальної напруги серед населення, можливості перенесення робіт на кінець серпня, координації ходу робіт з мешканцями тощо.

Міська влада зверталась до керівництва обленерго щодо переносу робіт на кінець серпня, але отримала відповідь, що строки реконструкції переноситись не будуть. Проект реконструкції має значний об’єм, технологічно складний та має стислі строки – потрібно завершити всі роботи до листопада. Роботи виконуються за кошти державного бюджету в межах інвест-програми, і їх використання має регламентовану процедуру – виділення коштів, проведення тендерних закупівель із визначення виконавця робіт і строки виконання.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама