головна » останні новини

Обігрівайся безпечно!

21.11.2019

З погіршенням погодних умов та початком опалювального сезону спостерігається збільшення кількості пожеж, особливо через порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електрообігрівачів і пічного опалення та перевантаження електромереж.

Тільки за останній місяць на території м. Бердянська та Бердянського району виникло 17 пожеж, у результаті яких загинули дві людини.

Шановні громадяни!

Бердянське міськрайонне управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області вкотре звертається до вас: ретельно дотримуйтесь правил пожежної безпеки! Проявляйте особливу пильність та обережність при використанні обігрівачів та пічного опалення, газового і електричного обладнання та устаткування. Пам’ятайте: використання саморобних електрообігрівачів, несправне пічне опалення, паління у ліжку в нетверезому стані - основні причини пожеж та загибелі людей.

Закликаємо всіх мешканців: дотримуйтесь правил безпеки життєдіяльності! Будучи уважними до власної безпеки, ми зможемо уникнути більшості «сезонних» небезпек, попередити нещасні випадки та травмування.

При надзвичайних ситуаціях та подіях телефонуйте «101»!

Катерина Мелешко, капітан служби  цивільного захисту ДСНС

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама