головна » статті

Одна виставка – три відзнаки!

22.03.2018

З 15 по 17 березня ц. р. відбулася головна подія освітньої галузі України – дев’ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2018» та сьома Міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu»  у Київському Палаці дітей та юнацтва.

Організатор – компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участю Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю ділової програми з найбільш актуальних і важливих питань галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів є найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні.

Традиційно й Бердянський державний педагогічний уні-верситет брав активну участь у цих столичних по-діях і не дарма, бо БДПУ знову отримав заслужені виставкові винагороди: Гран-прі «Лідер міжнародної діяльності», срібну медаль у но-мінації «Застосування інноваційних технологій STEM-навчання в аспекті розвитку здібностей вихованців, учнів і молоді» (автори номінаційної роботи – к. пед. н., доцент Наталія Вагіна, к. ф.-м. наук, доцент Андрій Лазаренко), а також відповідно до міжнародного рейтингу ВНЗ України за показниками наукометричної бази даних Scopus Бердянський державний педагогічний університет від-значений сертифікатом «Якість наукових публікацій».

Людмила Костенко, завідувач підготовчого відділення БДПУ

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама