головна » останні новини

Офіційно. Про збільшення розміру надбавки по догляду за дитиною-інвалідом

15.08.2013

Управління праці та соціального захисту населення повідомляє, що на виконання соціальної ініціативи Президента України В.Ф.Януковича Верховна Рада України 4.07.2013 р. прийняла Закон України “Про внесення змін до ст. 3 Закону України “Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам”, яким передбачено, що з 28.07.2013 р. надбавка на догляд за дитиною-інвалідом підгрупи А встановлюється в розмірі:

- на дитину-інваліда підгрупи А віком до 6 років – прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років;

- на дитину-інваліда підгрупи А віком від 6 до 18 років – прожиткового мінімуму для дітей віком від 6 до 18 років.

Надбавка на догляд за іншою дитиною-інвалідом встановлюється в розмірі 50% прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку.

Закон України “Про реабілітацію інвалідів в Україні” передбачає, що особам у віці до 18 років лікарсько-консультативними комісіями дитячих лікувально-профілактичних закладів встановлюється категорія “дитина-інвалід”, а особам з виключно високою мірою втрати здоров’я та з надзвичайною залежністю від постійного стороннього догляду, допомоги або диспансерного нагляду інших осіб і які фактично не здатні до самообслуговування – категорія “дитина-інвалід” підгрупа А.

За інформацією Бердянської лікарсько-консультативної комісії дитячого лікувально-профілактичного закладу, робота по визначенню підгрупи на підставі оглядових справ дітей-інвалідів завершується, підгрупа А встановлена 17 дітям-інвалідам. Перерахунок допомоги буде проведено з 28.07.2013 без подання додаткових документів.

Додаткову інформацію щодо перерахунку державної со-ціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам можна отримати за телефоном 47037.

 

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама