головна » статті

Оксана Федорова. «Бердянські та приморські суб’єкти господарювання сплатили майже 118 мільйонів гривень ПДВ»

22.08.2019

У січні-липні цього року платники податків міста Бердянська, Бердянського і Приморського районів спрямували до державного бюджету 117,7 мільйона гривень податку на додану вартість.

Про це повідомила начальниця Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Оксана Федорова.

Вона зазначила, що податок на додану вартість – один із бюджетоформуючих платежів та займає лідируючу позицію у надходженнях державного бюджету – за сім місяців його частка склала майже 45 відсотків.

Зокрема, суб’єкти господарювання-юридичні особи забезпечили 114,3 мільйона, від СПД-фізичних осіб надійшло 3,4 мільйона.

Найбільші суми ПДВ надійшли від компаній і підприємців, чия діяльність зосереджена у місті Бердянську – 87,4 мільйона, у Бердянському і Приморському районах сплачено, відповідно, 15,1 та 15,2 мільйона.

Наразі у Бердянському управлінні зареєстровано 558 юридичних та 53 фізичні особи-платники податку на додану вартість.

Центр обслуговування платників у Бердянській податковій відвідали майже 10,5 тисячі громадян

Протягом січня-липня 2019 року до Центру обслуговування платників Бердянського управління звернулося 10 542 суб’єкти господарювання та громадянина щодо отримання адміністративних та інформаційних та консультаційних послуг.

За цей період видано 4665 карток платників податків та 11 заявникам внесено до паспорта громадянина України відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта.

Крім цього, видано 1896 довідок - відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників  про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків, надано 388 витягів з реєстру платників єдиного податку, проведено реєстрацію платниками єдиного податку 636 суб’єктів господарювання.

Також з початку року видано 452 довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами ДФС.

Крім вищезазначеного, фахівці ЦОПу зареєстрували 553 книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку, 1127 книг обліку розрахункових операцій  та 271 реєстратор розрахункових операцій. Протягом січня-липня поточного  року підтверджено статус податкового резидента України  79 громадянам.

Перелік всіх адміністративних послуг, які надаються Центрами обслуговування платників, можна переглянути на інформаційних стендах та на субсайті Головного управління ДФС у Запорізькій області за посиланням http://zp.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/administrativni-poslugi-golov-upr-dfs

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама