головна » статті

Олега Будяка привітали з 30-літтям незмінної діяльності

13.02.2020

У вівторок, 4 лютого, в Осипенківському краєзнавчому музеї відбувся захід «Простір краєзнавства, мистецтва, творчості й туристичних атракцій серед чудових краєвидів понад Бердою, настояний на цілющих травах та цікавих оповідках Надазов'я».

Привід учергове зібратися в стінах музею цього разу був святковим і урочистим: з 30-літтям творчої, наукової і просвітницької діяльності на посаді директора музею  вітали Олега Емільовича Будяка.

З привітаннями й подарунками до музею прийшли представники колективу Осипенківської сільської ради, сільського Будинку культури, краєзнавці.

За активну громадську діяльність, значний особистий внесок у відродження та розвиток історичних, патріотичних і культурних традицій, підтримку дитячо-юнацьких творчих студій й відданість краєзнавчо-туристичній справі  заступник сільського голови з гуманітарних питань Марія Жила вручила директору музею подарунок та побажала Олегу Емільовичу і надалі вирізнятися високим професіоналізмом, подвижництвом, сприяти примноженню культурних надбань, а також міцного здоров'я та успіхів у трудовій діяльності.

– Завдяки зусиллям як колективу, так насамперед й директора музею Олега Будяка, – зазначила начальник відділу освіти Осипенківської сільради Лариса Яковенко, – Осипенківський краєзнавчий музей нині є справжньою родзинкою краєзнавчо-туристичної візитівки громади.

Не залишився без «подарунків» і сам музей. Тетяна Москаленко вручила для музейної експозиції живописне полотно з зображенням Поліни Осипенко, а краєзнавець з Миколаївки Іван Михайленко подарував військовий артефакт часів селянського повстанського руху 1920-х років в Україні.

З щирими побажаннями успіхів, добробуту, професійної звитяги, здоров'я, гармонії та поповнення музейних зібрань  звернулись учасники молодіжної творчої студії «Традиція» при музеї Галина Турчак і Анастасія Гуменюк та колектив музею й вручили подарунок - портативний мікрофон з колонками, який буде надзвичайно зручно застосовувати під час проведення екскурсійних заходів.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама