головна » статті

Оновлене приймально-діагностичне відділення міської лікарні працює в новому форматі

26.12.2019

На початку грудня 2018 року було укладено угоду про співпрацю щодо ремонту будівлі хірургічного корпусу КУ «БТМО» між Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та Бердянською міською радою.

За підписаною угодою у 2019 році розпочали наступні заходи з ремонту:

- реконструкція першого поверху хірургічного корпусу БТМО для створення приймального відділення невідкладної допомоги;

- будівництво рампи для під'їзду карет швидкої допомоги;

- реконструкція вхідних груп, включаючи влаштування пандусів;

- ремонт туалетів, у т. ч. влаштування нового туалету для осіб з інвалідністю;

- влаштування нових зон очікування та реєстратури.

Орієнтовна вартість робіт склала 6 млн грн. Будівельні роботи вже дійшли кінця, проект на стадії завершення. І сьогодні, 19 грудня, директор КУ «БТМО» Дмитро Єгоров та колектив оновленого приймально-діагностичного відділення показали результати реконструкції та розповіли про плани подальшого розвитку відділення секретарю міської ради Олексію Холоду та депутатам міської ради Володимиру Безверхому, Євгену Георгієву, Ірині Поповій та депутату обласної ради Олені Бодасюк.

Оновлене приймальне відділення працює в новому форматі з діагностичними та реанімаційними койками, і вже бердянські лікарі діляться цим досвідом з колегами з інших міст області. 

Серед принципових змін – це нові маршрути пацієнтів та відвідувачів. Для кожної групи буде свій вхід, логістика ще на стадії доопрацювання, але вона буде зрозумілою як для пацієнтів, так і для лікарів і відвідувачів. Відділення для гемодіалізу було збільшено в два рази, для пацієнтів гемодіалізу вхід буде окремим.

Секретар міської ради Олексій Холод зазначив, що окрім комфортності перебування пацієнтів у відділенні після ремонту значно покращилась якість, і це дуже важливо, це крок вперед. 

Будівництво рампи для під'їзду карет швидкої допомоги повністю змінило принцип прибуття пацієнтів до лікарні. Депутат обласної ради Олена Бодасюк, підсумовуючи враження від побаченого, зазначила, що пишається всім колективом лікарні.

Додамо, що нове сучасне обладнання – відеогастроскоп – в межах нового проекту з Урядом Японії найближчим часом з’явиться в нових палатах, і ургентна гастроскопія буде одразу надаватись пацієнтам приймального відділення.

Прес-служба міської ради і міськвиконкому

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама