головна » статті

Осипенківський будинок культури оновлюється

20.12.2019

Роботи з улаштування нового ганку з пандусом та встановлення металопластикових вікон в Осипенківському будинку культури ще тривають, а ось усередині будівлі ремонт вже завершений.

Нагадуємо, що ремонтні роботи проходили у танцювальному залі. Основне завдання – зменшити висоту стелі, щоб у приміщенні стало тепліше, – виконано на відмінно. А завдяки покращеному освітленню та новим шпалерам зал виглядає охайно й сучасно і справді милує око.

Отримати кошти на ремонт з обласного бюджету допоміг депутат обласної ради Микола Волошин. Осипенківська сільська рада на чолі з Валентином Смагою також виділила гроші на співфінансування цих робіт.

Окрім цього, у приміщенні заплановано нове опалення. 

– Хочеться сказати слова подяки фермерам і  підприємцям села Осипенко, – коментує директор Осипенківського будинку культури Тетяна Москаленко. – Вони зібрали майже 10 тисяч гривень на регістри і труби для системи опалення. А ще велике спасибі нашому народному депутату Олександру Пономарьову, який допоміг придбати такий потрібний електричний котел.

Зараз в Осипенківському будинку культури у двох колективах – зразковому ансамблі естрадного танцю «Містерія» та вокальному ансамблі «Колорит» – займаються майже 60 дітей. Тепер вони зможуть тренуватися у теплому і затишному залі, незважаючи на зимові морози.

– Це допоможе нашим вихованцям удосконалювати свої вміння, а разом з тим здобувати ще більше перемог, впевнено крокувати вперед і прославляти рідний край, – впевнена Тетяна Москаленко.

До речі, це чудовий подарунок для ЗАЕТ «Містерія», який наступного року відзначить свій 15-річний ювілей.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама