головна » останні новини

Отримувачам житлових субсидій

02.08.2019

Підприємство «ЗЕВС», як виконавець послуг з поводження з побутовими відходами, визначений рішенням сесії Бердянської міської ради, починаючи з 1 червня 2019 року надає послугу з поводження з побутовими відходами мешканцям багатоквартирних житлових будинків, які знаходяться на обслуговуванні КП «Житлосервіс 2А» БМР.

Постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» передбачено, що громадянин, якому призначено житлову субсидію, зобов'язаний протягом 30 календарних днів проінформувати управління праці та соціального захисту населення про обставини для перерахунку призначеної житлової субсидії, зокрема про зміну виконавця послуг.

Таким чином, отримувачам житлової субсидії необхідно надати нову заяву та декларацію особисто або надіслати поштою, оскільки при розрахунку розміру субсидії буде враховано нову послугу.

Прийом громадян в управлінні організовано по талонній системі за допомогою «Системи управління чергою».

Заздалегідь записатися на прийом можна за допомогою офіційного сайту Бердянської міської ради в розділі «Соціальний захист» у п. «Електронна черга».

Прийом громадян також здійснюється в центрах громадських ініціатив за графіком.

Телефон для додаткової інформації 4-73-08.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама