головна » статті

Памяти Валерия Головченко

19.04.2018

30 березня 2018  року на 66-му році обірвалося життя

Головченка Валерія Вікторовича

Головченко Валерій Вікторович народився 3 липня 1952 року в  м. Бердянську Запорізької області.

Відомий бердянський спортсмен, тренер, майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу та армрестлінгу, майстер спорту  з важкої атлетики, багаторазовий чемпіон світу та Європи з армрестлінгу. Займатися важкою атлетикою почав у спортивному клубі “Першотравневець” з 1967 року. Випускник Київського університету фізкультури  і спорту.

Валерій Вікторович Головченко завоював безліч нагород і медалей. Його життя і перемоги займають одне з найпочесніших місць у спортивній історії Бердянська.

За свою спортивну кар’єру змагався у багатьох країнах світу: Болгарії, Великобританії, Угорщині, Єгипті, Норвегії, Польщі, Росії, Словаччині,  Чехії, Швеції та інших. Одне з останніх представницьких за рівнем майстерності спортсменів змагань, у якому брав участь Валерій Головченко, був Чемпіонат світу з армрестлінгу, який проходив у вересні минулого року в Будапешті. Беручи участь у цьому турнірі, Валерій Вікторович став володарем золотої і бронзової медалей та завоював титул чемпіона світу в сьомий раз.

Працюючи тренером, підготував і виховав багато молодих бердянських рукоборців.

За великі спортивні досягнення неодноразово нагороджувався відзнаками виконавчого комітету Бердянської міської ради та міського голови.

Головченко Валерій Вікторович залишиться в нашій пам’яті як бердянський богатир, порядна та добродушна людина, спортсмен з великої літери. Його ім’я назавжди вписане в історичний літопис нашого міста.

_____________________________________________________

 Ушел из жизни  Головченко  Валерий Викторович

Уважаемый Валерий Викторович!  Спасибо Вам за то, что были, есть и будете для нас примером не только в спорте, но и в жизни.

Ваши победы и достижения вдохновляли и наставляли нас. Благодаря Вам тренажерный зал «Торпедо» стал для нас вторым домом, где мы все были одной дружной семьей.

Человек жив, пока о нем помнят. Мы никогда Вас не забудем. Для нас Вы навсегда останетесь веселым и отзывчивым человеком, с невероятной силой в руках и добротой в сердце. Мы Вас очень любим и ценим.

Искренние соболезнования всем родным и близким.

Посетители тренажерного зала «Торпедо».

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама