головна » статті

Пам`ятник Кобзарю встановлено на території школи

13.02.2014

Для виконання розпорядження голови Запорізької облдержадміністрації Олександра Пеклушенка та в рамках підготовки до відзначення 200-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка в районі триває виконання відповідних заходів, зокрема, проведення ремонтних та реставраційних робіт, благоустрою та впорядкування об’єктів, пов’язаних з його ім’ям.

Під час робочої поїздки на територію Берестівської сільської ради голова райдержадміністрації Володимир Чепурний разом з сільським головою Наталією Кушнір (на знімку) відвідали пам’ятник Кобзарю, який встановлено на території загальноосвітньої школи.

На сьогоднішній день вже закінчені роботи з укладання тротуарної плитки навколо постаменту, на черзі - відновлення самого пам’ятника. Очільник району наголосив на необхідності вчасного завершення робіт, оскільки відкриття оновленого пам’ятника Тарасу Шевченку в с.Берестове планується у березні під час святкування 200-ї річниці від дня його народження. Зазначимо, що роботи проводяться мешканцями села за фінансової допомоги спонсорів.

Вікторія Губа, головний спеціаліст оргвідділу апарату райдержадміністрації

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама