головна » статті

Патріоти показали себе на конкурсі «Спадщина»

22.03.2018

15 березня в ЦКіІ «Нафтохімік» відбувся зональний тур обласного конкурсу творчості патріотичного спрямування “Спадщина”, у якому взяла участь молодь віком від 14 до 35 років. Були представлені як вокальні номери, так і колективні виступи з Бердянська і Приморська, Бердянського (села Дмитрівка та Осипенко)

і Приморського районів (села Мануйлівка та Коларівка). Головною метою конкурсу, за словами організаторів, є виявлення та підтримка молодих виконавців, збереження національної спадщини і традицій пісенного та хореографічного мистецтва.

Учасники намагалися своїми талантами вразити глядачів та журі, у складі якого були Артем Володимир Євгенович – Заслужений працівник культури України, директор обласного фестивалю «Зорепад», Марина Анатоліївна Шконда – директор культурного закладу «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної Ради, Олена Олександрівна Стариковська – завідувач сектору культурного закладу «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради, Олексій Володимирович Матвієнко – хореограф-постановник.

Конкурс проходив за підтримки відділу сім`ї, молоді та спорту спільно з відділом культури Бердянського міськвиконкому.

  Переможцями конкурсу стали Бубнова Віра в номінації «Українська народна пісня» з піснею «Тут була подоляночка» (музична школа
с. Осипенко Бердянського району, керівник - Н.О. Сорока),  Єлизавета Дімітрова у номінації «Класика патриотичної пісні» з піснею «Там, біля тополі» (Мануйлівська ЗОШ І-ІІІ ст.  Новоолексіїв-ської сільської ради Приморського району, с. Мануйлівка, керівник  – Т.В. Тараненко).

На конкурсі не залишилася осторонь тема війни на сході. Так, у номінації «Пісні, народжені в АТО» з піснею «Ти підбори змінила на берці»  Ганна Скиба (ЗОШ №7, м. Бердянськ, керівник – Г.А. Комякова) також здобула перемогу. Гідно представила свій талант Олександра Онищук (КДЮТ “Зоряний”, м. Бердянськ, керівник – О.О. Томасова). Вона отримала перемогу в номінації «Сучасна патріотична пісня» з твором “Мій тато герой”.

Народний ансамбль естрадного танцю “Мар Лен” (м.Бердянськ, керівник – Ю.П. Тараненко) нікого не залишив байдужим і в номінації «Сучасна хореографія» з хореографічною композицією «Три поради» здобув перемогу.

Фіналістам було вручено почесні грамоти. Зал щиро аплодував переможцям. Далі їх виступи чекають у Запоріжжі, де вони візьмуть участь у фінальному турі 12 квітня 2018 року.      

Андрій Абрамов

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама