головна » останні новини

Пенсійний фонд інформує. Отримувати пенсії через банк зручно!

19.04.2018

На сьогодні актуальним є питання виплати пенсій через банківські установи, що обслуговують пенсіонерів безкоштовно.

Банківські установи здійснюють операції по відкриттю рахунка, зарахуванню і виплаті пенсій з цих рахунків зовсім безкоштовно як для пенсіонерів, так і для Пенсійного фонду. Це приводить до економії витрат фонду, пов’язаних з доставкою і виплатою пенсій через поштове відділення зв’язку.

Отримання пенсії через банк дає можливість зняти свої гроші в будь-який зручний час і в потрібній кількості в будь-якому населеному пункті країни, де є банківська установа або банкомат. Це також дає можливість робити безготівкові розрахунки, наприклад, за комунальні послуги.

Для переведення виплати пенсії через банківську установу необхідно звернутися у зручне для пенсіонера відділення банку та відкрити пенсійний рахунок. Заяву про відкриття рахунка треба надати до управління Пенсійного фонду.

З Бердянським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України в Запорізькій області укладені договори на обслуговування з наступними банками: АТ „Мета-банк”, ПАТ „Укрсоцбанк”, АТ „ТАСКОБАНК”, АКБ „Індустріалбанк”, АБ „Укргазбанк”, ПАТ „Державний ощадний банк України”, ПАТ КБ „ПриватБанк”, ПАТ „Райффайзен Банк Аваль”, АТ „Укрсіббанк”, ПАТ „ПУМБ”, ВАТ „ВТБ Банк”, АБ „Експрес-банк”, АТ „Сбербанк”, ПАТ „А-банк”, ПАТ „Альфа-банк”.

За додатковою інформацією можна звернутися в управління Пенсійного фонду за адресою: м. Бердянськ, вул. Консульська (Комунарів), 23л або до банківських установ. Усю необхідну інформацію з питань призначення, перерахунку та виплати пенсії можна отримати за телефонами гарячої лінії: 3-56-69, 4-72-90.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама