головна » статті

Передплата – 2013: фотофакт. У ЦПЗ №2 відбувся день передплатника

20.06.2013

Бердянський центр поштового зв’язку №2  провів традиційний день передплатника на поштовому відділенні №12. Під час заходу мешканці міста мали можливість оформити  передплату на улюблені періодичні видання, обласні і місцеві газети, ознайомитися з новинками у світі друкованої преси.

Передплатникам було представлено чимало всеукраїнських, регіональних, щоденних та щотижневих видань, розрахованих на широке коло читачів усіх вікових категорій. Праців-ники відділення та відділу
передплати з повагою та розумінням віднеслися до кожного гостя свята, допомогли розібратися з різ-номаніттям газет та журна-лів, представлених у цьогорічному передплатному каталозі.

Такі акції для споживачів у передплатну кампанію вже стали традиційними. Люди охоче цікавилися виданнями, де можна прочитати про актуальні події, цікаві новини, спорт. Популярністю користуються дитячі видання, газети та журнали, які розповідають про кулінарію, садівництво, рукоділля. Користуються попитом і місцеві періодичні видання.

Передплата на періодичні друковані видання на друге півріччя 2013 року триває. Запрошуємо всіх мешканців Бердянська, Бердянського та Приморського районів, юридичних осіб оформити передплату у відділеннях поштового зв’язку на видання України до 15, на обласні та місцеві видання – до 25 числа кожного місяця.

Л.Мовчан, заступник начальника ЦПЗ №2

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама