головна » статті

Перший «Пролісок» проснувся...

28.03.2019

На самому початку весни в Осипенківському центральному сільському клубі зібралося чимало талановитих дітей і ще більше турботливих родичів, односельців, однокласників. Саме тут  уперше пройшов вокальний фестиваль-конкурс «Пролісок», у якому взяли участь діти Осипенківської ОТГ. 

Ідея започаткування фестивалю-конкурсу «Пролісок» зародилася у керівника відділу освіти Осипенківської сільради Лариси Миколаївни Яковенко, а от з її реалізацією допомогла директор Осипенківської дитячої музичної школи Лілія Іванівна Гогунська –  і не лише все організувати, а ще й розробити концепцію конкурсу й написати сценарій.

У двох вікових категоріях – молодші (6-10 років) і старші виконавці (11-15 років) у фестивалі взяли участь діти Осипенківської об’єднаної територіальної громади: учні Осипенківських музичної школи (худ. кер. Ольга Біловол, Наталя Сорока) і загальноосвітньої школи (кер. Лариса Дудіна), Старопетрівської ЗОШ (кер. Тетяна Поросюк), Червонопільського будинку культури (кер. Тетяна Денисова), Осипенківського будинку культури (кер. Олена Конюхова), Осипенківського сільського клубу (кер. Василь Тристан) – загалом 29 вихованців.

 

Пісні у виконанні учасників звучали українською мовою – це основна умова конкурсу, а от жанри – різні.

Бердянщина завжди була багатою на талановиту молодь і завжди пишається успіхами своїх кращих представників. Так, окрім учасників, компетентного журі, навіть ведучі «Проліска» – дуже співочі і перспективні. Це учні Осипенківської музичної школи лауреати всеукраїнських і міжнародних вокальних конкурсів Віра Бубнова і Ярослав Петрик.

Цікавим моментом став виступ популярного в Бердянському районі і не тільки ансамблю естрадного танцю «Містерія» Осипенківського будику культури (на фото угорі, кер. Дар’я Гіжа).

Під час перерви і учасники, і глядачі  з цікавістю ознайомилися з виробами учнів громади, що були представлені на виставці декоративно-прикладного мистецтва «Знай і люби свій край – писанковий рай!».

– Фінансову сторону нашого фестивалю забезпечила Осипенківська сільрада, – розповідає Лілія Гогунська. – Дуже приємно, що виконком Осипенківської сільради на чолі з Валентином Смагою сприяє розвитку юних талантів у громаді.

Перемогу у фестивалі-конкурсі у своїх вікових категоріях здобули Вероніка Шведова і Анастасія Морозова.

Друге місце посіли Валерія Солонська та Дар’я Самойлова, на третьому – Роман Семенов і Марго Головата.

Крім основних «переможнх трійок»  журі на чолі з Марією Жилою визначило ще дві творчі номінаціїї. Так, диплом  «Глядацькі симпатії» отримав Максим Островський, у номінації «Майбутнє громади» перемогу здобув наймолодший учасник конкурсу – Андрій Гальченко.

Конкурсанти були нагороджені дипломами і солодощами, а переможці – відзнаками. А солодкі призи учасники отримали від Олександра Пономарьова.

Юлія Тисленко.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама