головна » статті

Перший приз мера отримає проект проведення в Бердянську Всеукраїнських змагань зі стрітболу

03.07.2014

У травні громадська рада при міському голові Бердянська ініціювала проведення в місті конкурсу молодіжних проектів. Один з ініціаторів конкурсу голова громадської ради Світлана Воробйова настільки перейнялася ідеєю, що заразила нею і самого мера міста Олексія Бакая. Причому він не тільки підтримав ініціативу, але і виділив призовий фонд для перших трьох місць.

25 червня відбулося засідання громадської ради, на якому було розглянуто ряд поданих на конкурс проектів. Всього заявок було чотири, однак кілька проектів з ініціативи конкурсантів були об’єд-нані в одну спільну заявку.

- Коли я розповіла заступнику міського голови Анатолію Степаненку, що заявок чотири, він вважав за потрібне взяти участь, і щоб ніхто не залишався без нагороди, призначив свій приз за четверте місце, - розповіла Світлана Воробйова, відкриваючи засідання громадської ради. - Таким чином, приз за перше місце у нас становить 3 тис. грн., за друге - 2 тис. грн., за третє - 1 тис. грн. і за четверте - 500 грн.

З якими ж ідеями прийшли на конкурс бердянці?

Найграндіозніший проект презентував Антон Рубцов. Спільно з Українською стрітбольною лігою він хоче провести в Бердянську 20 липня Всеукраїнські змагання зі стрітболу.

- Коли весною я прочитав в Інтернеті, як журяться орга-нізатори такого роду змагань через те, що Крим відійшов до Росії і вони тепер втратили можливість проводити на морі змагання, я тут же відреагував і вирішив їм запропонувати Бердянськ як альтернативу Криму, - повідомив Антон. - Ми вели листування, я їздив на зустрічі. У результаті ми намітили на 20 липня проведення в Бердянську Всеукраїнських змагань. Місцем проведення буде Приморська площа. Організатори змагань привезуть з собою необхідне обладнання. Ми розраховуємо, що приїде близько 500 учасників, які проведуть змагання зі стрітболу на чотирьох-п’яти майданчиках.

Цілей при цьому переслідується декілька. По-перше, на думку Антона, це буде видовищний і цікавий захід. По-друге, популяризація спорту і здорового способу життя, тим більше в Бердянську активно розвивається жіночий баскетбол.  Ну і, по-третє, це реклама місту і хороша акція з його просування як міста курорту, туризму і відпочинку.

Як зазначив Антон, захід відбудеться незалежно від того, отримає він якийсь грошовий приз за свою ідею чи ні. Все вже знаходиться в передфінальній стадії підготовки. І робиться все з таким прицілом, щоб Всеукраїнські змагання зі стрітболу проходили в Бердянську щорічно.

Решта проектів, представлених на конкурс, були менш масштабними, але не менш цікавими. Всі вони були орієн-товані на проведення заходів у День молоді, пропагували здоровий спосіб життя і мали розважальний характер.

Так, представник “Юнпрес” Лілія Бабич виступила з ідеєю проведення в Бердянську туристичного квесту за участю мінімум 5 команд до 100 чоловік.

Директор скаутського центру “Відкрите серце” Юрій Іванов запропонував провести в парку ім. Шмідта захід під назвою “Мотузкове королівство”. Там між деревами були натягнуті мотузки, і всім бажаючим було запропоновано пройти шлях з подолання ніби природних перешкод. Подібні конкурси у ряді міст вже стали розважальним бізнесом і користуються популярністю.

Ще одна цікава ініціатива - це колективний проект. Йдеться про організацію концерту біля торгового центру “ДельМар”.

У підсумку в ході дискусії та шляхом відкритого голосування члени громадської ради визначили, який з проектів заслуговує звання переможця і хто який грошовий приз отримає.

Практично одностайно наймасштабнішим, найбільш видовищним і корисним з точки просування Бердянська був визнаний проект Антона Рубцова з проведення Всеукраїнського турніру зі стрітболу на Приморській площі. Він отримає премію від міського голови Олексія Бакая у розмірі 3 тис. грн. Ці гроші Антон планує витратити на призовий фонд переможцям турніру.

Друге місце і дві тисячі грн. отримав спільний проект з проведення моло-діжного концерту на площі перед торговим центром “ДельМар”.

Третє місце і одна тисяча грн. - проект Юрія Іванова “Мотузкове королівство”, який пройшов 29 червня в парку ім. Шмідта. З 15 години подолати смугу перешкод змогли усі бажаючі.

І нарешті четверте місце і 500 грн. отримав проект “Юнпрес” з проведення в місті туристичного квесту.

Як зазначила Світлана Воробйова, проведення такого конкурсу проектів громадська рада при міському голові хоче зробити щорічним, отже, у ініціативних людей є достатньо часу, щоб придумати щось оригінальне, цікаве і взяти участь у конкурсі наступного року.

Прес-служба міської ради та виконавчого комітету

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама