головна » статті

Першість з волейболу завершено

22.03.2018

У районних змаганнях з волейболу взяли участь команди колективів селищної, сільських рад ОТГ: «Осипенківська ДЮКФП», «Новопетрівка», «Дмитрівка», «Троїцьке», «Берестове», «Новотроїцьке», «Долинське» і дві команди «Андріївка».

Команди були розподілені на дві  зони. Згідно з Положенням, команди, що посіли І, ІІ місце, виходять до фінальних змагань. 

У першій зоні вийшли до фіналу  команди «Осипенків-ська ДЮКФП» і «Дмитрівка». У  другій зоні – команди   «Долинське» і «Новотроїцька».

17 березня на базі Осипенківської  школи за розподіл трійки призерів першості боролись переможці зональних змагань.

Почесне третє місце – за командою «Новотроїцьке», друге місце – у «Дмитрівки», перемогла команда  «Осипенківська ДЮКФП» (на фото).

Спортивні здобутки були відзначені кубками, грамотами, медалями. Традиційно були визначені кращі гравці змагань. Це Максим Устінов (Осипенківська ДЮКФП»),  Сергій Васильченко («Новотроїцьке»), Олександр Єгоров («Долинське»). Номінанти отримали сувеніри, грамоти  від  відділу культури і туризму, молоді та  спорту Бердянської райдержадміністрації.

Наразі збірна команда району  готується до змагань  обласної спартакіади серед збірних команд міст та сільських районів, що відбудуться  11-13  травня в м. Енергодарі під гаслом «Здорова молодь – здорова нація».

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама