головна » останні новини

ПФУ інформує

24.05.2019

До уваги одержувачів пенсії

Постановою правління ПФУ від 3.11.2017 року № 26-1, яка зареєстрована в Міністерстві юстиції України 4.12.2017 року, затверджено новий Порядок оформлення виготовлення та видачі документів, що підтверджують призначення особі пенсії. Згідно з цим Порядком, пенсійні посвідчення можуть виготовлятися також і у вигляді платіжної картки, яка є одночасно пенсійним посвідченням. Всі раніше видані пенсійні посвідчення є чинними на той строк, який у них зазначено.

Для виготовлення електронного посвідчення пенсіонери повинні особисто звернутися до територіального органу Пенсійного фонду України з такими документами: паспортом, довідкою про реєстраційний номер облікової картки платника податків фізичної особи, довідкою тимчасово переміщеної особи із числа внутрішньо переміщених осіб та фотокарткою розміром 3 х 2,5 см. Заява для виготовлення електронного пенсійного посвідчення заповнюється спеціалістом Пенсійного фонду.

Електронне пенсійне посвідчення видаватиметься у вказаному в заяві відділенні банку та використовується як платіжна картка до зазначеного строку її дії, в тому числі у разі закінчення строку призначення пенсії.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном гарячої лінії 3-56-69.

 

Перелік нових послуг для пенсіонерів,  якими можна скористатися прямо з дому

Оцінити нові можливості можуть не тільки пенсіонери, але також всі бажаючі

Пенсійний фонд України представив нові функції порталу електронних послуг для тих, хто отримує державну допомогу, проте оцінити їх переваги зможуть не тільки пенсіонери, але також будь-які бажаючі.

Розрахунок пенсії

Відтепер стало можливим:

- налаштувати безкоштовне SMS-інформування про призначення або перерахунок виплат, а також про сплату страхових внесків роботодавцем. Остання функція незамінна для тих, хто сумнівається у своєму роботодавці, оскільки відповідні платежі повинен робити саме він;

- отримати електронні довідки про розмір пенсії, суму сплачених внесків, а також формуляр про трудовий і страховий стаж (документ буде потрібен при оформленні лікарняного);

- отримати інформацію про розмір стажу – починаючи з 2004 року, коли стартувала електронна система обліку;

- розрахувати розмір майбутньої пенсії, проте на даний час калькулятор в електронному кабінеті все ще недоступний.

Скористатися всіма онлайн-послугами ПФУ зможуть ті, у кого вже є електронний цифровий підпис (ЕЦП). У систему можна потрапити і за допомогою логіна і пароля, однак у цьому випадку портал тільки прийме заявку від людини, а саму послугу доведеться отримувати у відділенні фонду, показавши паспорт і ідентифікаційний код.  

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама