головна » останні новини

Підприємцю загрожує від 7 до 12 років ув'язнення

05.07.2019

Прокуратура звинувачує власника бердянської рибальської фірми в знищенні речових доказів у кримінальному провадженні проти нього.

Узимку цього року правоохоронці неодноразово вилучали як незаконно виловлену рибу з судна «Віра», що належить ТОВ «Почерк». За фактами перевірок було розпочато кримінальне провадження проти власника цієї рибальської фірми, бердянського підприємця В. Череповського.

За повідомленням прес-служби прокуратури в Запорізькій області, 25 тонн риби, які були вилучені і визнані речовим доказом у справі «...були передані на відповідальне зберігання громадянину Ч., який має необхідне обладнання і досвід. Незважаючи на це, останній не тільки не вжив заходів до збереження цього речового доказу, а більш того - віддав підлеглим працівникам наказ про знищення риби, чим завдав збитків на суму майже 800 тис. грн».

Правоохоронці наполягали на утриманні підозрюваного під вартою, а за скоєні ним злочини вимагали вирок від 7 до 12 років ув'язнення.

У вівторок, 2 липня, за поданням прокурора Приморського відділення Бердянської місцевої прокуратури Володимир Череповський узятий під варту в залі суду.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама