головна » статті

Підсумки року в цифрах

23.01.2020

В надскладний для ДП «БМТП» 2019 рік підприємство сплатило майже 55 мільйонів гривень податків. За відрахуваннями до бюджету міста державний портовий оператор залишається серед лідерів.

У складних економічних умовах державним портовим оператором було опрацьовано 532,3 тис. тонн вантажів. Серед них будівельні матеріали склали 327,7 тис. тонн, зернові – 152,8,  обладнання – 28,7 тис. тонн.

У минулому році державний портовий оператор опрацював 53 комплекти вітроенергетичного обладнання для будівництва вітроелектростанції Приморськ-2 та Запоріжжя-1. На поточний рік вже підтверджено 110 комплектів  для будівництва електростанцій Запоріжжя 2-3; підтверджений та готовий до реалізації проект Софія -1 – 90 комплектів ВЕУ; а також - підтверджений та готовий до реалізації проект Акимівка – 11 комплектів ВЕУ. Ці проекти будуть реалізовуватись компанією GE та GOLDEN WIND спільно з компанією «Холлеман Україна». Наразі тривають перемовини з іншими фірмами, які розглядають Бердянський морський торговельний порт у якості партнера в обробці негабаритних комплектів для ВЕУ.

В минулому році сплачено податків до державного та місцевого бюджетів на суму 54,9 млн гривень. З них 16,1 млн – відрахування до державного бюджету, 18,6 – до місцевого бюджету, 20,1 – Єдиний соціальний внесок.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама