головна » статті

Підведені підсумки II туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

20.06.2014

У період з 2 по 4 червня поточного року в Запоріжжі проведено II тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у Запорізькій області.

Змагання проходили в три етапи. Кожен з учасників склав тестові завдання з питань службової етики та етикету, пройшов співбесіду з питань державного управління, а також підготував публічний виступ з актуальних питань суспільно-політичного розвитку та реформування державного управління.

За висновком членів організаційного комітету усі учасники II туру конкурсу «Кращий державний службовець» показали глибокі, ґрунтовні знання діючого законодавства України, вміння оперувати теоретичними категоріями, нестандартність та творчість у поглядах на процеси державного управління.

Бердянську райдержадміністрацію в II турі конкурсу представляли переможці І туру: в номінації «Кращий керівник» - керівник апарату райдержад-міністрації Алла Федорівна Галущак; в номінації «Кращий спеціаліст» - головний спе-ціаліст відділу кадрової роботи апарату райдержадміністрації Ірина Василівна Бабак.

За рішенням організаційного комітету з проведення II туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у Запорізькій області лауреатом в номінації «Кращий керівник» стала
А.Ф.Галущак, яка посіла ІІ місце.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама