головна » статті

Пішов з життя

26.09.2019

Староста  Миколаївського старостинського округу Берестівської сільської ради  об’єднаної територіальної громади.

 22 вересня пішов з життя

Володимир Федорович  Тимків

Життя Володимира Федоровича більше тридцяти років було тісно пов’язане з Бердянським районом.

Відразу після закінчення інституту у 1988 році свою трудову діяльність розпочав у колгоспі «Україна» Бердянського району на посаді інженера, а потім працював старшим інженером. З 1989 по 1991 рік був головою профспілкового комітету колгоспу «Україна» Бердянського району.

У 1991 році громада села Миколаївка обрала Володимира Федоровича головою сільської ради, де він працював два скликання до 1998 року. З 1998 року по 2002 рік  бригадир тракторної бригади  № 5, № 3 колгоспу «Україна». 2005 – 2006 роки – директор КП «Миколаївський сількомунгосп».

У 2006, 2010, 2015  роках жителі Миколаївської сільської ради обирають Володимира Федоровича сільським головою, а у 2016 році, після створення об’єднаної територіальної громади – старостою Миколаївського старостинського округу Берестівської сільської ради   об’єднаної територіальної громади.

Володимир Федорович був відповідальним і відданим своїй справі керівником. Багато  уваги приділяв соціально-економічному розвитку територіальної громади. Завдяки його активному сприянню створена громадська організація «Добробут», яка брала участь у проекті ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

За сумлінне і відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм неодноразово був нагороджений  Почесною грамотою Запорізької обласної ради, Почесними грамотами Бердянської районної ради та Бердянської райдержадміністрації.

Володимир Федорович користувався великою повагою серед мешканців Бердянського району, бо все своє життя він жив для людей, був мудрим та розсудливим порадником і прикладом для багатьох.

Бердянська районна рада, районна державна адміністрація, депутатський корпус районної ради, селищний та сільські голови, голови та старости об’єднаних територіальних громад, Бердянська районна організація ветеранів,  керівники сільськогосподарських підприємств району глибоко сумують з приводу смерті Володимира Федоровича та  висловлюють щирі співчуття родині померлого.

Добра пам’ять про Володимира Федоровича назавжди залишиться у наших серцях.


ОтменитьДобавить комментарий

Реклама