головна » статті

Післямова свята. “На щастя! На здоров’я! На новий рік!” — щедрували в редакції „Південної зорі”

22.01.2016

За давнім народним звичаєм ранком 14 січня — на старий Новий рік — в Україні діти та молодь відвідують домівки гостинних господарів, організації, навчальні заклади міста з побажаннями щастя, здоров’я,  добробуту, співають щедрівки та посівають зернами жита та пшениці.

Юлія Тисленко

 

Цього дня кожен рік двері „Південної зорі” гостинно відчиняються для маленьких гостей з  дитсадка № 20 “Червоний Капелюшок” (дир. Марія Юріївна Бондаренко).

Так було і цього разу. Талановиті малюки двох старших груп дитсадка у супроводі своїх не менш творчих вихователів — Л.В.Ченцової,  В.А.Альошиної, Т.В.Алексової — привітали колектив газети з Різдвом Христовим та старим Новим роком.

Кожного року вихованці ДНЗ №20 “Червоний Капелюшок” готують маленьку ви-ставу, під час якої з піснями і танцями бажають усім праців-никам редакції лише найдобрішого і найсвітлішого, створюючи навкруг себе атмо-сферу добра, щирості та радості.  Маленькі артисти завжди знаходять відгук у серцях своїх глядачів.

Допомогли створити свято музичний керівник „Червоного Капелюшка” Валентина Павлівна Ніколаєнко та, звичайно, вихователі  малюків.

Не обійшлося і без тради-ційного для цього дня обряду — посівання. З легкої дитячої ручки весело розліталося зерно — на щастя, на здоров’я, на новий рік! Тож нехай він буде вдалим, стане щедрим на добрі новини, на хороші події, а головне — мирним!

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама