головна » статті

Післямова свята. Робота рятувальників у передсвяткові дні

26.01.2017

Свято Хрещення Господнє – це одне з найбільших свят православної церкви. Традиційно у цей день у всіх містах і селах люди освячують воду, а також купаються у природних водоймищах.  Саме тому рятувальники вкотре наголошують: заради збереження власного здоров’я та гарного самопочуття слід ретельно дбати про дотримання правил безпечного пірнання у відкриті водойми в зимовий період.

Саме з цією метою 18 січня співробітники Бердянського МРУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу зі священнослужителями та прихожанами. У ході розмови з громадянами працівники ДСНС звертали їх  увагу на дотримання правил пожежної безпеки в храмах та  дотримання правил поведінки під час занурення у воду та наголошували, що купатися необхідно у спе-ціально обладнаних місцях, які мають спуск з поручнями, а також у присутності медичної та рятувальної служби. Забороняється занурюватись особам, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння!

Необхідно прислуховуватись до свого організму, щоб уникнути переохолодження. Батьки повинні дивитися за своїми дітьми під час Хрещенських забав тощо.  

Після завершення розмови кожній людині вручалася пам’ятка з рекомендаціями, як уникнути неприємних наслідків під час купання на Водохреща.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама