головна » статті

податкова інформує. Зробимо життя дітей схожим на добру казку

05.06.2014

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань.

Напередодні дитячого свята фахівці Бердянської ОДПІ завітали до вихованців Бердянської школи-інтернату на урочисте свято останнього дзвоника.

Заступник начальника Бердянської ОДПІ Анжеліка В’южаніна привітала всіх дітей зі святом та наголосила: “Немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх щасливих дітей. Ми, дорослі, зробимо усе, щоб дитячі мрії стали дійсністю, адже саме для цього всі ми живемо та працюємо. Від
усього серця зичу вам, дорогі діти, міцного здоров’я, успіхів, щасливого дитинства, сяючих посмішок, радісного та веселого літнього відпочинку”.

Працівники Бердянської ОДПІ подарували дітям літнє взуття та посуд.

Закликаємо всіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України!

 

13 червня – останній день подання заяви для переходу на спрощену систему оподаткування з ІІІ кварталу

Платникам податку, які бажають перейти із загальної системи оподаткування на спрощену з ІІІ кварталу 2014 року, необхідно подати заяву про застосування спрощеної системи оподаткування.

Останнім днем подання такої заяви буде 13 червня 2014 року.

До поданої заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік.

20 червня 2014 року - останній день подання заяви про відмову від спрощеної системи оподаткування з ІІI кварталу 2014 року.

 

Виявлено незаконний продаж алкоголю

Співробітниками оперативного управління Бердянської ОДПІ встановлено факт реалізації алкогольних напоїв без наявності свідоцт-ва про реєстрацію фізичної особи-підприємця та ліцензії на роздрібну торгівлю в магазині, розташованому в прибережній частині м. Бердянськ. Діяльність здійснював гр. М. У результаті перевірки вилучено алкогольних напоїв на суму понад 5 тисяч гривень.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама