головна » статті

податкова інформує. В Бердянську Центром обслуговування платників надано більше 2800 адміністративних послуг

12.06.2014

Протягом січня-травня 2014 року Центром обслуговування платників Бердянської ОДПІ було надано 2845 адміністративних послуг.

Як свідчить статистика, найбільшою популярністю користується послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки. За п’ять місяців цього року було надано більше 1900 таких послуг.

Протягом п’яти місяців у Центрі було зареєстровано підприємцям 122 книги обліку доходів і витрат та 153 книги обліку розрахункових операцій. Видано 218 довідок про відсутність заборгованості із сплати податків, зборів платникам податків, які припиняються/припиняють підприємницьку діяльність, та 215 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами доходів і зборів.

Нагадаємо, у Центрах обслуговування платників відвідувачам пропонується широкий перелік послуг, зокрема, отримання консультацій, дозвільних документів, довідок, проведення звірок, подання податкової звітності, кореспонденції та багато інших. Крім того, у Центрах завжди можна знайти корисну інформацію з питань застосування законодавства на стендах та моніторах.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама