головна » останні новини

ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ

05.07.2013

Продовжено підтримку програмного забезпечення “ДПС Захист звітності”

 

 

Шановні клієнти АЦСК ІДД! Технічну підтримку програмного забезпечення “ДПС Захист звітності” продовжено до 1 серпня 2013 року.

Нагадуємо, що для накладення електронного цифрового підпису на електронну звітність та подання її до контролюючих органів ви можете використовувати більш зручне безкоштовне програмне забезпечення або електронні сервіси компаній, які сприяють поліпшенню процесу подання звітності, впровадженню електронних сервісів та розвитку електронного документообігу.

Переглянути перелік доступного програмного забезпечення можна за посиланням (http://acskidd.gov.ua/program_obespech ).

Ключі електронного цифрового підпису, отримані в АЦСК ІДД, можуть також використовуватись в інших системах електронної звітності та електронного документообігу.

Запрошуємо підприємців та керівників підприємств, які ще не приєдналися до електронного звітування, скористатися його перевагами. Пункт реєстрації знаходиться за адресою: м. Бердянськ, пр. Праці, буд. 20, каб. 219.  Тел. 3-86-63. Перелік документів, форми заяв, зразки заповнення заяв можна отримати на сайті  www.rada.berdyansk.net,  розділ Бізнес/Податкова служба/Електронний цифровий підпис.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама