головна » останні новини

податкова інформує

25.07.2013

Податок на доходи  фізичних  осіб  від надання житла внайми

Бердянська ОДПІ нагадує, що суб’єктам господарювання та громадянам, які надають місця для тимчасового проживання відпочиваючим під час курортного сезону, необхідно сплатити податок на доходи фізичних осіб (15%) та туристичний збір  в розмірі 1% від вартості проживання.

Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на якій діє рішення сільської, селищної та міської ради про встановлення туристичного збору, та отримують послуги з тимчасового проживання із зобов’язанням залишити місце перебування в зазначений строк.

Довідки за телефонами: 3-54-28, 3-84-23.

 

Затверджено Державний реєстр реєстраторів розрахункових

операцій

 У першій частині реєстру визначені реєстратори розрахункових операцій, дозволені до первинної реєстрації. Тобто моделі зазначених реєстраторів можуть продаватися та використовуватися у роботі підприємців.

До другої частини реєстру віднесено моделі, первинна реєстрація яких заборонена. Це ті апарати, які раніше перебували у використанні платників, однак вже переважно не випускаються виробниками касової техніки.

На сьогодні у Державному реєстрі реєстраторів розрахункових операцій знаходиться 53 моделі касової техніки, що відповідають сучасним вимогам та забезпечують передачу контрольно-звітної інформації до органів доходів і зборів.

З повним переліком реєстраторів розрахункових операцій, які включені до Державного реєстру, можна озна-йомитися на веб-порталі Міндоходів (http://minrd.gov.ua/dovidniki—reestri—perelik/reestri/94957.html).

Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій затверджено наказом Міністерства доходів і зборів України від 08.07.2013 №249.

Наказ Міністерства доходів і зборів від 04.06.2013 №144 „Про затвердження Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій” втратив чинність.

 

Затверджено Довідники № 66/1 та № 66/2 податкових пільг

 Міндоходів України затверджено Довідник № 66/1 податкових пільг, що є втратами доходів бюджету, та Довідник № 66/2 інших податкових пільг станом на 01.07.2013 р.

Нагадуємо, що дані цих довідників використовуються платниками під час заповнення звіту про суми податкових пільг за формою, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2010 р. № 1233.

Desiana 30 сен 2014 в 09:06 # Ответить
I reockn you are qui
I reockn you are quite dead on with that.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама