головна » останні новини

податкова інформує

18.10.2013

Вилучено незаконних товарів на суму понад 60 тис. грн.

Співробітниками оперативного управління Бердянської ОДПІ ГУ Міндоходів області встановлено факт реалізації алкогольних та тютюнових виробів без наявності дозвільних документів (ліцензії на даний вид діяльності) в магазині «К» м. Бердянська. Діяльність здійснювала гр. С. В результаті перевірки вилучено алкогольних напоїв та тютюнових виробів на суму понад 60 тисяч гривень.

 

Звітувати з єдиного внеску можна в електронному вигляді

Звіти про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообо-в’язкове соціальне страхування до органів Міндоходів можна надсилати в електронному вигляді.

Для електронного звітування платникам потрібно завантажити відповідне програмне забезпечення та отримати цифровий підпис, який Міндоходів надає безкоштовно. (Бердянська ОДПІ, каб.219, тел. 3-86-63). 

Звітність в електронному вигляді потрібно надсилати на єдину адресу Інформаційного порталу Міністерства доходів і зборів України zvit@sta.gov.ua

 

Вступила в силу нова редакція Книги для підприємців на загальній системі оподаткування

Наказом Міндоходів України від 16.09.2013 року №481 затверджено форму Книги обліку доходів і витрат, яку ведуть фізичні особи – підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, і фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, та Порядок її заповнення.

Наказ вступив в дію 18.10.2013 року.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама