головна » статті

Подяка за самовіддану працю

12.12.2019

До Дня місцевого самоврядування, який в Україні відзначають 7 грудня, вітання від народного депутата України Олександра Пономарьова приймали в усіх сільських та селищних радах Бердянщини. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Як і кожного року, люди, що представляють і відстоюють інтереси сільських мешканців, отримали приємні подарунки до свята від народного обранця.

– Ми щиро вдячні всім – від сільських голів і місцевих депутатів до секретарів сільрад і бухгалтерів, – сказала представник народного депутата Алла Токарєва. – Завдяки тісній співпраці з кожним із них нам вдається робити багато добрих справ для мешканців Бердянщини. Саме ці люди щодня вирішують проблеми, які виникають на територіях. Вони ті, хто об’єднують різних людей у єдину й міцну громаду.

Подяками народного депутата України Олександра Пономарьова з нагоди Дня місцевого самоврядування нагороджені заступник голови Бердянської райради Микола Олійник, депутат Запорізької облради Микола Волошин, депутати Бердянської райради Світлана Ковдря, Владислав Авсієвич та Павло Лук’яненко, заступник голови БРДА Ніна Борщова та керуюча справами БРДА Алла Галущак.

 На фото зліва направо: апарат Андріївської селищної ради; Берестів-ської ОТГ.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама