головна » статті

Понеділок - останній день прийому робіт на конкурс “На кращий промоційний відеоролик міста Бердянська”

11.08.2016

Нагадаємо, з 14 липня стартував конкурс “На кращий промоційний відеоролик міста Бердянська”, переможець якого отримає 5000 грн. Роботи приймаються до 15 серпня. Другий етап передбачає громадське голосування за конкурсні роботи у мережі Інтернет та експертне оцінювання. Оголошення переможця планується на День міста – 17 вересня.

Конкурс проводиться з метою популяризації міста Бердянська як туристично привабливого, комфортного для проживання, відпочинку, організації дозвілля та оздоровлення.

Проморолик тривалістю до двох хвилин повинен показати кращі сторони Бердянська як курорту для сімейного відпочинку та оздоровлення. Надалі відео буде використовуватись у рекламних, промоційних та інших заходах, спрямованих на формування позитивного іміджу міста Бердянська в Україні.

Тривалість відео не повинна перевищувати двох хвилин. Зміст сюжету має відпо-відати ідеї і завданням конкурсу.

Обов'язкові вимоги до відео- і аудіоматеріалу - унікальність, оригінальність, сучасний і лаконічний сенс,
HD-якість картинки і чіткий звук.

Участь у конкурсі безкоштовна, кількість робіт не обмежена. До конкурсних робіт обов'язково додається інформація про автора, що включає прізвище, ім'я, по батькові, вік, місце роботи (навчання), місце проживання, контактні телефони та електронну адресу.

Відео направляються або подаються на розгляд у ви-гляді відеофайлів, записаних на цифрові носії (диск або usb флеш-накопичувач) за адресою: м Бердянськ, пл. Єдності, 2, каб. №52 (прес-служба виконкому) або розміщуються в електронному вигляді на файлообміннику.
У цьому випадку посилан-
ня на скачування ролика
та інформацію про автора потрібно надіслати на електронну адресу — press@rada-berdyansk. gov.ua.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама