головна » статті

Пономарьова Олександра Сергійовича за 2019 р.

27.02.2020

Наприклад, виділення коштів на ремонт аварійного каналізаційного колектору в Бердянську і виділення коштів на ремонт траси Н-30. На жаль, уряд проігнорував абсолютну більшість правок, які були подані нардепами. А правку по субвенції для педагогів врахував тільки частково.

Депутатські звернення направлялися Прем’єр-міністру України, Голові Верховної Ради України, Міністру фінансів України, Міністру освіти і науки України, Міністру соціальної політики України, Міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністру аграрної політики та продовольства України, Міністру інфраструктури України, Голові Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Голові Верховного Суду України, Запорізькій обласній державній адміністрації.

Переважно питання звернень стосувалися соціально-економічного спрямування та розвитку, а саме:

– питання виділення субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у Запорізькій області;

– питання щодо формування тарифу на водопостачання та водовідведення КП «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради;

– питання про збільшення граничних показників вартості твердого палива для надання пільг і житлових субсидій населенню;

– питання щодо першочерговості забезпечення газовими лічильниками ветеранів;

– питання про незадовільний стан запасів Азовського моря;

– питання щодо повернення громадянам вкладів банками, що були визнані неплатоспроможними;

– питання фінансування дорожньої галузі в Запорізькій області, порушення питань незадовільної організації ремонтних робіт на автомобільних дорогах Запорізької області.

– питання транспортного сполучення для міста Бердянська Запорізької області тощо.

– питання щодо повернення на місця акцизного податку з продажу тютюнових виробів як однієї з складових наповнення місцевих бюджетів.

– питання про врегулювання критичної ситуації щодо оплати праці педагогічних та медичних працівників. Зокрема, на початку 2019 р. в Розівському, а також Бердянському і Більмацькому районі склалась надскладна ситуація з отриманням медичної та освітньої субвенції, яка надходить з державного бюджету України. Вчителі всіх шкіл району майже два місяці не отримували заробітну плату. Народний депутат України Олександр Пономарьов звернувся до спікера парламенту Андрія Парубія з проханням якнайшвидше винести законопроект, який врегульовував це питання,  до сесійної зали та поставити на голосування. В результаті питання було вирішене.

Наприкінці 2019 року в парламенті почали розглядати законопроект про відкриття ринку землі. Народний депутат Олександр Пономарьов разом зі своїми колегами з фракції «Опозиційна платформа – За життя» зайняли жорстку позицію – відкриття ринку землі можливе лише після проведення Всеукраїнського референдуму! «Битва за землю» у Верховній Раді триває вже декілька місяців. Народний депутат від нашого, 78 виборчого округу вніс більше ста поправок до законопроекту та активно відстоює право народу України вирішувати, чи можна продавати українську землю і на яких умовах!

 


 

Народний депутат Олександр Пономарьов разом зі своїми колегами з фракції «Опозиційна платформа – За життя» зайняли жорстку позицію – відкриття ринку землі можливе лише після проведення Всеукраїнського референдуму! «Битва за землю» у Верховній Раді триває вже декілька місяців. Народний депутат від нашого, 78 виборчого округу вніс більше ста поправок до законопроекту та активно відстоює право народу України вирішувати, чи можна продавати українську землю і на яких умовах!

 


 

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама