головна » статті

Поповнили експозицію музею

20.03.2020

12 березня завдяки ректору Бердянського державного педагогічного університету Ігорю Богданову археологічно-університетський десант

у складі Тамари Макаренко, Валентини Папанової, Олексія Короткого та Андрія Токовенка доправили археологічні знахідки минулого сезону на їх «історичну батьківщину» – у Пологівський краєзнавчий музей.

Усі артефакти науково оброблені, відреставровані, експертизи проведені, звіт написаний.

Декан гуманітарно-економічного факультету БДПУ Тамара Макаренко вручила подяки від ректора усім, хто був безпосередньо причетний до організації експедиції, і тим, хто допомагав як волонтер, а також запросила молодь на навчання до бердянського вишу.

Ми знову були вражені теплим прийомом, який організували для нас наші пологівські друзі з краєзнавчого музею і районного відділу культури та туризму. І зворушені тією увагою, яку проявляють пологівчани до роботи нашої археологічної експедиції. Особлива дяка директорці музею пані Ірині Садовій. Окрім презентації результатів досліджень і знахідок, яку провела завідуюча археологічною лабораторією БДПУ і почесний голова археологічного товариства «Ольвія-Арго» Валентина Папанова, краєзнавці провели музейний урок для молоді і відкрили нову експозицію в залі археології. 

Центральне місце тут відведено Пологівському посоху – знахідці нашої експедиції 2018 року, яка стала міжнародною науковою сенсацією і брендовою для Поліг. Такого поповнення музейних фондів археологічним матеріалом тут не було вже 50 років – кажуть музейники, тому бердянських археологів тут з нетерпінням чекають і цього  сезону.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама