головна » статті

Позачергова сесія Бердянської районної ради. Бюджет, оптимізація роботи адміністрації, гроші на ліки

19.04.2018

Двадцять восьма позачергова сесія Бердянської районної ради, що відбулася у вівторок, 17 квітня, під головуванням Жанни Васильчик, розпочалася приємним нагородженням керівника КУ «Районний методичний кабінет» Лариси Смикалової з нагоди ювілейного дня народження. Загалом депутати розглянули вісім питань порядку денного та заслухали доповіді головного воєнного комісара Володимира Рогового і керівника податкової інспекції Оксани Федорової. 

За вагомий внесок у методичну роботу, навчання і виховання дітей Лариса Володимирівна разом з вітальними словами голови райради Жанни Васильчик, її заступника Миколи Закоморного і голови БРДА Романа Молодецького отримала почесну грамоту районної ради та райдержадміністрації і прекрасний букет квітів.

Усі питання, винесені на розгляд позачергової сесії, були заздалегідь детально опрацьовані на засіданнях постійних комісій районної ради.

На пленарному засіданні депутати внесли доповнення до програми розвитку освіти Бердянського району (вона розрахована на 2018-2022 роки), надали дозвіл відділу освіти списати кредиторську заборгованість у сумі 21028,54 грн, строк позовної давності якої минув.

Крім того, депутати надали згоду на реорганізацію (шляхом перетворення) КУ «Бердянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» у комунальне некомерційне підприємство – «Бердянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», затвердили техдокументацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок (загальна площа 4,80 га) сільськогосподарського призначення в адміністративних межах Нововасилівської сільради (за межами населених пунктів) – для проведення аукціону та подальшої передачі в оренду переможцю.

Сесія внесла зміни до програми медикаментозного забезпечення хворих із пересадженими органами на 2018 рік (виділила кошти  для забезпечення мешканця с. Азовського високовартісними ліками) та затвердила районну програму «Забезпечення лікування хворих на цукровий діабет» на 2018 - 2019 роки.

Депутати затвердили у новій редакції статути комунальних закладів – Азовської, Андрівської, Андріївської, Дмитрівської, Долинської, Новотроїцької, Троянської, Успенівської, Шевченківської шкіл, Азовської та Андріївської музичних шкіл, Андріївського будинку творчості та районного методичного кабінету.

Керівник аппарату БРДА Алла Галущак доповіла про зміни в структурі адміністрації. Так, із 17 квітня відділ культури і туризму, молоді та спорту і відділ освіти об’єдналися в один – відділ освіти, молоді та спорту.

Також сесія внесла зміни і доповнення до районного бюджету, розподілила залишки коштів субвенцій, утворених на початку року.

Наприкінці засідання до присутніх голів сільрад, депутатів звернувся військовий комісар Бердянського об’єднаного міськвійськкомату підполковник Володимир Роговий з проханням допомогти з розшуком біль-ше ніж 120 призовників, що не з’являються на дільницю більше року, а тим більше – офіцерів запасу, що у свій час присягали на вірність Україні. Крім того, Володимир Роговий повідомив, що невдовзі запрацює єдиний реєстр призовників (по країні), а поки що військкомат може опублікувати списки прізвищ «уклоністів». До речі, за словами Володимира Рогового, якщо призовник мешкає поза територією України, батьки можуть написати заяву до комісаріату для зняття його з обліку.

Начальник Бодпі Оксана Федорова доповіла, що у Бердянському районі були подані лише 608 декларацій одноосібників, у «боржниках» ще  448. Найповільніше йде робота у Дмитрівці, Берестовому, Осипенко та Червоному Полі. Що стосується плати за землю, то на території Бердянського  району 600 боржників не сплатили суму 100 тисяч гривень. Для збільшення надходжень до районного бюджету повинна бути повна взаємодія між декларантами та податковою інспекцією, вважає Оксана Федорова. Тож, очільниця просила допомогти органам районної влади в організації цієї роботи.

Юлія ТИСЛЕНКО

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама