головна » статті

Позачергова сесія Бердянської районної ради. Як завжди, з відмінним результатом

22.07.2013

У п’ятницю, 19 липня, відбулася позачергова тридцять друга сесія Бердянської районної ради шостого скликання, де було розглянуто два питання – “Про районний бюджет” та про подовження дії звіту про оцінку майна спільної власності територіальної громади сіл та селища Бердянського району.

 

Перед тим, як розпочати роботу сесії, депутати Бердянської районної ради хвилиною мовчання вшанували пам’ять колеги А.Т.Головченка. Голова Бердянської районної адміністрації В.П.Чепурний від депутатського корпусу і від себе особисто поздоровив сільгоспників із закінченням жнив. Він зауважив, якщо минулого року було зібрано 69,5 тис. тонн зерна, то цьогоріч зібрано вже 105109 тонн зерна. Кращими по врожайності були названі ДП “Ілліч-Агро Запоріжжя” (29,7 ц/га), агрофірма “Промінь” (28,9 ц/га) і агрофірма “Смирнова” (28,4
ц/га). Серед крупних фермерських господарств голова Бердянського району відзначив М.Г.Линника (34,2 ц/га), який з високими результатами закінчив жнива, і оголосив, що остаточні підсумки будуть підведені цього тижня.

Крім того, В.П.Чепурний зачитав телефонограму від голови Запорізької обласної адміністрації О.М.Пеклушенка з найщирішими вітаннями сільгоспвиробникам Бердянського району.

Потім було розглянуто проект рішення про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 16.12.2012 року. Мова йшла про розподіл субвенції з державного бюджету з урахуванням вимог Постанови КМУ районній державній адміністрації у сумі 472,816 тис. грн. Пропонується збільшити видатки бюджету розвитку районного бюджету за рахунок субвенції на проведення видатків розвитку по об’єкту “Будівництво розподільчого газопроводу середнього тиску” для газопостачання с.Новосолдатське Миколаївської сільської ради та передачі коштів із загального фонду до бюджету розвитку у сумі 15,0 тис. грн.

Друге питання стосувалося проекту рішення про продовження дії звіту про оцінку майна спільної власності територіальної громади, розробленого постійною комісією районної ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад та житлово-комунального господарства. Районна рада вирішила продовжити до кінця нинішнього року дію звіту про оцінку майна, за-твердженого рішенням Бердянської районної ради від 29 березня 2013 року.

Олена Прокопенко

 

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама