головна » статті

Працьовиті та цілеспрямовані

29.03.2018

Є у Дмитрівському Центрі культури, спорту та дозвілля дуже талановиті дівчата. Працьовиті та цілеспрямовані. А талант укупі з працьовитістю завжди дає результат. І приємно, коли це відбувається.

Так, шоу-балет «Merydance» (керівник Марина Шушкалова) та вокальний дует у складі Дар’ї Школи і Людмили Кравчук – вихованці Центру та учні Дмитрівської загальноосвітньої школи I-III ступенів – взяли участь у зональному турі XVII обласного конкурсу творчості патріотичного спрямування «Спадщина-2018».

Талановиті представниці Бердянського району показали прекрасні художні номери, трішечки не дотягнули до перемоги, але здобули почесні III місця та були нагороджені грамотами обласного центру патріотичного виховання молоді.

Тож, попереду у дівчат репетиції та кропітка робота, а згодом, як вони і сподіваються – перемога. У цьому їм завжди допомагають рідні, близькі, художній керівник, вчителі. А ще постійну підтримку художні колективи завжди відчувають від голови Дмитрівської сільської ради Любові Кісь.

Юлія Тисленко 

Шоу-балет «Merydance»: Ганна Гончарова, Валерія Чердаклієва, Валерія Махненко, Дар’я Школа, Марина Шушкалова, Анжеліка Турік, Олександра Ясіна, Юлія Андрєєва.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама