головна » статті

Представники міської влади вшанували пам’ять розстріляних членів Першої Бердянської Ради

25.04.2014

24 квітня 96 років тому на світанку у Куцій балці поблизу с. Луначарське було розстріляно 19 членів І Бердянської Ради. Вони стали жертвами боротьби за владу в нашому місті.

Це були молоді люди різних професій, національностей, з різним життєвим досвідом. Найстаршому було 42, а наймолодшому – 18 років. Боротьба за владу звела їх разом і визначила їхні долі.

Кожного року у цей день бердянці вшановують пам’ять загиблих та покладають квіти до пам’ятника. Сьогодні представники міської влади та громадськості на чолі із міським головою Олексієм Бакаєм, його заступниками та керуючим справами виконкому, представниками депутатського корпусу поклали квіти до пам’ятника розстріляним членам Першої Бердянської Ради. Після цього керуючий справами виконкому Наталя Гончарова, депутат міської ради Віталій Гречка, голова громадської ради, депутат міської ради Світлана Воробйова та представники громадськості побували та поклали квіти та вінок на місці розстрілу бердянських комісарів поблизу с. Луначарське, а також на братську могилу на старому кладовищі, вшанували хвилиною мовчання трагічно загиблих членів Першої Бердянської Ради.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама