головна » статті

прес-служба інформує. У Бердянську сталася аварія на магістральному каналізаційному колекторі

13.06.2014

У ніч з 11 на 12 червня в Бердянську сталася серйозна аварія на центральному магістральному каналізаційному колекторі, який проходить по вул. Свободи. Комунальники почали працювати з другої години ночі. Через ремонтні роботи вулиця Свободи перекрита на ділянці від Петровського до Енгельса.

Загрози екології або того, що стоки з нижньої частини міста відводитися не будуть, немає. Водовідведення зроблене за тимчасовою схемою. Якщо не зважати на перекритий рух, ніхто цього навіть не помітить і не відчує. Але об’єкт серйозний. Цей колектор відводить стоки з усієї нижньої частини міста.

Масштаби аварії уточнюються. Станом на першу половину дня комунальники тільки докопувалися до самого колектора. Роботи ускладнювалися тим, що паралельно потрібно відводити ґрунтові води.

Побувавши на місці проведення робіт,  міський голова Олексій Бакай зазначив, що це якраз той випадок, коли вкрай знадобилася та техніка, яку місто закуповувало в 2011-2012 роках. Якби її не було, то не зрозуміло, за допомогою чого водоканал би проводив ремонтні роботи.

- До речі, техніка водоканалу дуже знадобилася і енергетикам, - зазначив Олексій Бакай. - У середу ввечері вийшла з ладу підстанція на Середній косі. Косяни залишилися без електроенергії. З об’єктивних обставин БМРЕМ не міг оперативно приступити до виконання ремонтних робіт через відсутність у них необхідного обладнання. Підвезти його повинні були тільки в четвер у другій половині дня. Ми так довго чекати не могли. Тому необхідною технікою енергетикам допоміг наш водоканал. Електропостачання коси було оперативно відновлено.

Прес-служба міської ради та виконавчого комітету

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама