головна » останні новини

Презентували оздоровчий, промисловий та туристичний потенціал

24.10.2019

Уже вчетверте Запоріжжя приймало масштабний Міжнародний форум інновацій та кооперації «InCo Forum-2019». Цього року у форумі взяли участь близько п’яти тисяч учасників з України та країн світу.

17 жовтня відбулось урочисте відкриття дискусійного дня. Привітав українських та іноземних підприємців голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок.

– Наша область дуже потужна. Ми маємо усі можливості приймати інвесторів та реалізувати їхні проекти. Ми маємо достатній досвід. Водночас існують і певні проблемні питання, де просто необхідний досвід іноземних інвесторів. Як ви знаєте, у політиці я людина нова, а бізнесом я займаюсь усе життя. Зараз ми, як влада, повинні усіх поставити у рівні умови. Має бути рівна та справедлива конкуренція. Усе має здійснюватись у рамках закону і без вибіркових умов. Саме це і повинні бачити іноземні партнери. Раніше у бізнесменів була така приказка: ви нам не допомагайте, краще не заважайте. Саме це ми змінюємо. Влада не заважатиме, влада створює такі умови, щоб підприємці розвивали бізнес з легкістю. Мені приємно бути тут та вітати стількох гостей. З кожним роком форум трансформується, стає більшим і стає цікавим для більшої кількості українських та іноземних підприємств. Під час дискусії хочеться почути справжні думки людей: що турбує чи заважає бізнесу та інвесторам, – зауважив Віталій Туринок.

Основною темою форуму цього року обрано інновації – як фактор конкурентоспроможності бізнесу, ефективного розвитку територій і державного управління. До діалогу запрошені представники ділової, наукової, політичної, адміністративної еліти.

Міський голова Володимир Чепурний та секретар міської ради Олексій Холод узяли участь у заході та запланованих тематичних дискусіях. Бердянськ представлений у тематичній виставці міст регіону та презентує оздоровчий, промисловий та туристичний потенціал міста.

У рамках форуму заплановано проведення трьох тематичних дискусій: інновації в промисловості – від ідеї до впровадження, а також – «промисловий безвіз» для українського експорту до ЄС; смарт-технології в управлінні підприємствами та територіями; майбутнє держави – за розвитком IT-технологій; інновації у комунальному секторі.

Під час пленарної частини буде запропонована спільна дискусія щодо стратегічного бачення розвитку області, презентовані великі інфраструктурні проекти і представлені успішні історії від бізнесу, територіальних громад про їх власний шлях до інноваційного розвитку.

Також «InCo Forum-2019» супроводжують спеціалізована виставка «Будівництво та енергозбереження», експозиція інновацій від промислових, консалтингових, будівельних компаній України.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама